LV RU

Par mums

Godīgu cenu teritorija

Izdevīgi

Kopš 2015.gada rudens SIA PROKS ir pārņēmis Tehnoland.lv savā uzraudzībā, kura veiksmes pamatā ir trīs vienkārši principi: godīgas cenas, ērta apkalpošana un klientu uzticība. Pēc šiem pamatprincipiem uzņēmums vadās arī e-komercijā. Piekrītiet, mainīt pārliecības, kurām esmu stingri sekojis 22 gadus, ir nedaudz savādi.

Balstoties uz teoriju, atlaides apjoms norāda pirkuma izdevīgumu, taču praksē norādītajai atlaides cenai visbiežāk nav nekāda reāla pamatojuma. Tai ir pavisam cits pielietojums – mudināt Jūs veikt neapdomīgu pirkumu. Cena, bieži, paliek nemainīga, neatkarīgi,  vai tā ir norādīta ar atlaidi, vai bez tās.

Tehnoland.lv Jūs redzat tikai reālas cenas kuras ļaus Jums veikt patiesi labāko izvēli balstoties uz ieplānoto pirkuma summu. Jūs varat būt pārliecināti, ka noformējot pirkumu, Jums netiks piemērota papildus maksa par apkalpošanu.

Lai atvieglotu Jums iepirkšanos, mēs katru nedēļu veidojam sortimentu ar izlasītām precēm par īpaši izdevīgām cenām.

Ātri

Vai esat mēģinājuši, veicot pirkumu, izmantot preču salīdzināšanas mājas lapas? Ja esat, tad droši vien ziniet, ka norādītā zemā cena nedod garantiju, ka preci par šo summu var reāli nopirkt. Vēl vairāk -  saņemt paredzētajā laikā. Un iedomājieties, cik daudz  ir nepieciešams veikt zvanus, lai to noskaidrotu.

Tehnoland.lv rūpējas par Jūsu laiku un nerviem. Ja Jūs redziet atzīmi “Ir noliktavā”, tas nozīmē, ka prece dotajā brīdī atrodas vienā no Latvijas, Lietuvas vai Igaunijas noliktavām. Šajā gadījumā pasūtījuma apstrāde, komplektācija un piegāde tiks veikta trīs darba dienu laikā. Informācijas apmaiņa ar noliktavu notiek vairākas reizes dienā. Gadījumā, ja prece vairs nav pieejama nevienā no noliktavām, tā automātiski vairs neuzrādās mājas lapā. Savukārt atzīme “Saņem uzreiz” norāda, ka prece atrodas preces saņemšanas punkta operatīvajā noliktavā un var tikt izsniegta 20 minūšu laikā pēc pasūtījuma veikšanas.

Ērti

Jūsu komfortam, esam nodrošinājuši visus iespējamos piegādes un apmaksas veidus. Maksājiet ar pārskaitījumu un saņemiet preci ar pakomātu palīdzību, izvēlieties kurjera piegādes pakalpojumus un maksājiet preces saņemšanas brīdī, attālināti noformējiet līzinga līgumu vai saņemiet preci paši – izvēle ir Jūsu rokās!

Jums ir radušies jautājumi ? Izmantojiet sev tuvu sakaru veidu – rakstiet e-pastu, zvaniet vai uzdodiet savu jautājumu tiešsaistes čatā.

Tehnoland.lv preces saņemšanas punkts – vieta, kur Jūs esat vienmēr laipni gaidīti. Tas atrodas ļoti ērtā lokācijas vietā, Purvciemā. Blakus atrodas sabiedriskā transporta pietura “Mēbeļu nams”, bet tieši pretī ieejai – plaša bezmaksas auto stāvvieta.

Droši

Latvijas Republikas likumdošana paredz, ka visu atbildību pircēja priekšā nes nevis ražotājs vai vairumtirgotājs, bet mazumtirgotājs. Starp citu, tas ir viens no iemesliem, kāpēc Latvijas internetveikali tik bieži maina savu juridisko informāciju.

Tāpēc, vienlīdz svarīgi ir ko Jūs pērkat un kur.

Vairāk nekā 22 gadus Proks ir elektrotehnikas un sadzīves tehnikas tirgotājs. Uzņēmums ir izveidojis uzticīgas preces izplatīšanas attiecības ar tādiem pasaules mēroga ražotājiem kā Samsung, LG, AEG, Bosch, Electrolux, Ariston, Indesit, Siemens. Tā pat arī ar lielākajiem Eiropas apdrošināšanas uzņēmumiem – Coface, Hermes, Atradius.  Vairāk nekā 10 gadus Proks pārliecinoši atrodas Latvijas 500 lielāko uzņēmēju sarakstā.

Tas viss – likumsakarīgs teicamas reputācijas rezultāts – uzņēmums, kurš vienmēr izpilda savus pienākumus un saistības. Šodien, papildus saviem pienākumiem, Proks pilda visas Tehnoland.lv saistības, tajā skaitā arī ar Tehnoland.lv veikala pircējiem, ar kuriem iepriekš Proks nav saskaries.

 

Piegāde

Garantēta ātra piegāde visā Latvijā.

Garantijas

Atgriezīsim naudu, ja nebūsi apmierināts, vai neizpildīsim to, ko solījām.

Drošība

Droši norēķini un garantēta datu drošība veicot norēķinus.

Norēķinu iespējas

Dažadi norēķināšanās veidi, no kuriem vari izvēlēties sev ērtāko.