LV RU

Par mums

Tehnoland.lv – pirkumiem, kas ir svarīgi

Kāpēc mēs sākām nodarboties ar elektronisko komerciju?

Vairumtirdzniecībā partneri var apkrāpt, bet tikai vienu reizi. Pircēju ir maz, viņi profesionāli izprot preces un cenas, informācija izplatās nekavējoties. 1994.gadā mēs, uzņēmums Proks, parakstījām līgumu par sadzīves tehnikas Bosch izplatīšanu Latvijā. Tad arī iepazināmies ar šīs markas filozofiju. Roberts Bošs noformulēja to vienā frāzē: “Labāk zaudēt naudu, nekā uzticību”.

Personīga pieredze interneta veikalu iepirkumos veidoja priekšstatu, ka galvenais princips  tirdzniecības tīklā ir: “ ja neapkrāpsi – nepārdosi”.  Tā radās ideja izveidot citu interneta veikalu, kas ir veidots uz vairumtirdzniecības principiem.

Lai nesāktu no nulles, mēs nopirkām interneta veikalu Tehnoland. Vienpadsmit saspringtus mēnešus strādājām ārkārtas režīmā. Izveidojām komandu, attīstījām sadarbību ar piegādātājiem un izveidojām jaunu platformu. Vēl pēc gada sapratām - skrējiens pakaļ sortimentam mūs atdala no sākotnējās idejas. Jo vairāk preču un piegādātāju pievieno, jo vairāk pārdod. Un jo mazāk kontrolē piedāvāto preču un piedāvājumu kvalitāti.

Kopš 2018. gada novembra, mēs atteicāmies no “universālā interneta veikala” koncepcijas. Un koncentrējāmies uz precēm, piegādātājiem un pakalpojumiem, kuru kvalitāti mēs varam garantēt.

No kā atšķiras Tehnoland.lv no parastā interneta veikala?

Tehnoland.lv – platforma, kas apvieno oficiālos izplatītājus un pircējus. Vai, citiem vārdiem sakot, 100% tiešsaistes pakalpojums + tiešā piegāde. Tādai koncepcijai ir gan plusi, gan mīnusi. Tāpat kā visam šajā pasaulē. Izvēle ir Jūsu rokās.

Saksim ar mīnusiem

  • Prece tiek piegādāta pa taisno no vairumtirgotāju noliktavām - nav ierasta preču izsniegšanas punkta.
  • Apmaksa iespējama tikai ar pārskaitījumu uz kontu – bez iespējas norēķināties skaidrā naudā vai līzingā.
  • Sortiments ierobežots – nav kategoriju, kuru preču kvalitāte un garantijas apkalpošana nav būtiski svarīga.

Pāriesim  pie plusiem

  • Prece tikai no oficiāliem piegādātājiem, kas paredzēta tikai Baltijas tirgum
  • Autorizētu ražotāju servisu garantijas un pēcgarantijas apkalpošana
  • Bez agresīvās reklāmas un kaitinošām izsūtnēm
  • Garantē katra produkta pieejamību un piegādes laiku
  • Apmaksāta preču atgriešana 14 dienu laikā

Saskaņā ar Latvijas Republikas likumiem mazumtirgotājs nes visu atbildību pircēja priekšā,  nevis ražotājs vai izplatītājs. Atgriezt naudu vai apmainīt preci var tikai uzņēmums, pie kā Jūs iegādājāties preci. Ja prece maksā desmitiem eiro tam nav nozīmes. Ja simtiem – jautājums “pie kā nopirkt?” kļūst mazāk  svarīgs, nekā “ko nopirkt?”.

SIA PROKS

Dibināšanas gads – 1992. Kopš 1994.gada piegādā Latvijā sadzīves elektroniku un tehniku. Izplatītājs Samusng, LG, Bosch, Siemens, AEG, Electrolux, Ariston, Indesit, Hansa, Eiron (personīgs uzņēmuma zīmols). Operatīvās noliktavas platība Rīgā – 6500 m2. Apgrozījums 2017.gadā – 83 milj.EUR.

Piegāde

Garantēta ātra piegāde visā Latvijā.

Garantijas

Atgriezīsim naudu, ja nebūsi apmierināts, vai neizpildīsim to, ko solījām.

Drošība

Droši norēķini un garantēta datu drošība veicot norēķinus.