LV RU

Vispārīgie noteikumi

Interneta vietnes www.tehnoland.lv vispārīgie noteikumi

Vēloties nodrošināt uz savstarpējo sapratni balstītu sadarbību ar klientiem, lūdzam iepazīties un akceptēt zemāk pievienotos svarīgākos SIA “PROKS”, vienotais reģ. Nr. 40003053457 (turpmāk tekstā – Tehnoland) piedāvāto preču iegādes noteikumus.

A) Balstoties uz to, ka Tehnoland piedāvātās preces pārdošana notiek ar internetā izvietota piedāvājuma starpniecību, saskaņā ar Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma (PTAL) 10. pantu, šādā gadījumā, pircējam veicot pasūtījumu, starp pircēju un pārdevēju tiek noslēgts Distances līgums.

B) Visa informācija – ieskaitot lietošanas noteikumus, preču aprakstus, cenas, piedāvājumus, līzinga un piegādes nosacījumus var tikt mainīta www.tehnoland.lv vietnē bez iepriekšēja brīdinājuma un ir spēkā publicējot informāciju vietnē www.tehnoland.lv .

Interneta vietnes www.tehnoland.lv lietošanas noteikumi

1. Pasūtījumu iespējams noformēt vietnē www.tehnoland.lv, pa telefonu 67579679, www.tehnoland.lv čatā,  epastā info@tehnoland.lv vai klientu apkalpošanas centrā Dzelzavas ielā 70, Rīgā

2. Vietnē norādītās cenas ir iekļaujot nodokļus. Vairāk informācijas par piegādes izmaksām šeit

3. Noformējot pasūtījumu nepieciešams norādīt telefona numuru un epasta adresi, saziņai, lai varētu informēt par pasūtījuma izpildes procesu, kā arī , ja nepieciešams nosūtīt papildus informāciju un dokumentāciju.

4. Pasūtījumu var noformēt gan kā nereģistrēts klients, gan reģistrēts. Lai kļūtu par vietnes www.tehnoland.lv registrētu lietotāju ir jāievēro interneta vietnē noteiktā reģistrēšanās kārtība.

5. Uzsākot pasūtījuma veidošanu, lūdzam,  papildus iepazīties ar piegādes nosacījumiem šeit un apmaksas nosacījumiem šeit . Par pasūtīto preci un izvēlēto piegādes veidu var norēķināties – izmantojot bankas pārskaitījumu vai līzinga kompānijas (aizpildot līzinga kompānijas pieteikuma anketu) pakalpojumus maksājot attālināti un skaidrā naudā vai ar norēķinu karti preces saņemšanas brīdī ( tikai Tehnoland preču izdošanas punktā Rīgā, Dzelzavas ielā 70 ). Lai pieteiktos līzingam, jāievieto prece grozā un jāizvēlas maksājuma veids “līzings”, turpmākajos soļos ir jāaizpilda pieteikšanās anketa. Aizpildīto pieteikumu izskata līzinga kompānija un sazinās ar klientu , lai precizētu tālākās darbības. Pasūtot preci sniedzam iespēju izvēlēties vienu no piegādes veidiem:

5.1. Preču saņemšana Tehnoland preču izdošanas punktā Rīgā, Dzelzavas ielā 70, darba dienās 10:00-19:00 un Sestdienās  10:00-18:00- Bezmaksas

5.2. Kurjerpiegāde  uz norādīto adresi darba dienās  08:00-18:00 – maksa par pakalpojumu tiem aprēķināta balstoties uz preces svaru un piegādes adresi. Konkrēts piegādes laiks tiek precizēts sazinoties ar klientu pirms plānotā piegādes laika. Ar kurjerpiegādes cenrādi var iepazīties šeit.

5.3. Pakomātos, saņemšanas punktos un Latvijas Pasta filiālēs piegāde tiek nodrošināta darba dienās un apmaksa ir atkarīga no izvēlētā piegādes veida (Latvijas Pasta filiāle, Circle K, Omniva, DPD) un preces  svara un izmēra. Ar piegādes cenrādi var iepazīties šeit

Gadījumā, ja tiek pasūtītas vairākas preces ar piegādi, klients var saņemt visas preces kopā vai pa daļām.

6. Ja izvēlaties saņemt sagavoto pasūtījumu Dzelzavas ielā 70, Rīgā, lūdzam ņemt vēra, ka pasūtījumu nepieciešams izņemt 3 darba dienu laikā, no dienas, kad saņemta SMS ar informāciju, ka pasūtījums ir sagavots saņemšanai.

7. Saņemot preci, pirms tās lietošanas lūdzam iepazīties ar preces lietošanas  instrukciju  un lietot to saskaņā ar ražotāja norādījumiem un paredzētajiem lietošanas mērķiem.

8. Piedāvātajām precēm ir spēkā ražotāja sniegtā garantija, ja ražotājs tādu piedāvā. Garantijas termiņš un citi noteikumi ir norādīti preces apraksta vai preces pievienotajos garantijas dokumentos. Garantija neietekmē tiesības, kas Pircējam piešķirtas ar normatīvajiem aktiem. Papildus informāciju par garantiju var apskatīt šeit. Preces servisa apkalpošana tiek veikta saskaņā ar Latvijas Republikas Patērētaju aizsardzības (PTAL) normām. Pirkuma dokumentos ir aizliegts veikt jebkādas izmaiņas, pārrakstīt un labot.

9. Patērētājam ir tiesības izmantot Atteikuma tiesības, balstoties uz Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma (PTAL) un reglamentējošajiem Ministru Kabineta noteikumiem Nr.255 “Noteikumi par  distances līgumu”, kuros noteikts, ka pircējam ir tiesības atteikties no līguma 14 kalendāro dienu laikā un iesniegt atpakaļ interneta veikalā iegādāto preci. Tehnoland saglabā tiesības nepieņemt preci, gadījumā, ja ta ir mehaniski bojāta, vai ar nepilnīgu komplektāciju. Lai vienotos par preces atgriešanu, lūdzam sazināties ar mums elektroniski info@tehnoland.lv vai pa telefonu +371 67 579 579 un aizpildīt atteikuma veidlapu

10. Atgādinam, ka PTAL normas neattiecas uz gadījumiem, kad preci iegādājas juridiskas personas

11. Ievērībai- preču sortiments un cenas var tikt mainītas bez iepriekšējā paziņojuma. Preču ražotāji  var mainīt preču specifikācijas bez iepriekšējas Tehnoland paziņošanas. Preces raksturojumā tiek izmantota ražotāja sniegtā informācija un attēli.

12. Vietnes www.tehnoland.lv lietotājs piekrīt saņemt informāciju no Tehnoland veikala par dažāda veida aktualitātēm.

13. Saistībā ar izmantotajiem pakalpojumiem Tehnoland ir tiesīgs nosūtīt paziņojumus, atgādinājumus par uzsaktajiem , bet nepabeigtajiem pakalpojumiem un citu informāciju uz ievadīto elektronisko e-pasta adresi ar mērķi uzlabot pakalpojumu sniegšanas kvalitāti. Tāpat Tehnoland ir tiesīgs nosūtīt informāciju par jaunumiem, akcijām, atlaidēm un īpašajiem piedāvājumiem.

14. Norādot savu e-pasta adresi Tehnoland.lv, piekrītiet, ka ta tiek iekļauta datu bāzē un uz to var tik nosūtīta informācija/paziņojumi par uzsāktajiem , bet nepabeigtajiem pasūtījumiem. Lūdzu ievērojiet, ka uzrādot savu e-pasta adresi vai nosūtot jebkādu informāciju uz www.tehnoland.lv, esat piekritis, ka šos datus Tehnoland var izmantot iepriekš minētajos nolūkos, ieskaitot informēt par jebkādām izmaiņām, jaunumiem un piedāvājumiem.

15. Veicot pasūtījuma noformēšanu ir izvēles lauks, vai piekritītiet saņemt Tehnoland jaunumus un piedāvājumus. Atzīmējot šo lauku piekrītiet saņemt ziņas no Tehnoland.lv. Ja vēlaties atteikties saņemt piedāvājumus, lūdzam izsūtnē atzīmēt, ka nevēlaties saņemt piedāvājumus vai rakstiet uz info@tehnoland.lv.

16. Tehnoland savā interneta vietnē izmanto grafiskas ikonas:

16.1. – tiek pievienota pie preču kartiņas labajā malā , gadījumos,ja prece ir pievienota nesen un ir jaunums Tehnoland sortimentā.

16.2. – tiek pievienota pie preču kartiņas labajā malā, gadījumos, ja pēc Tehnoland datiem prece ir pieprasīta.

16.3. – tiek pievienota pie preces,  gadījumos, ja šī  ir akcijas "Laimīgās stundas" prece. Ar šīs akcijas noteikumiem var iepazīties šeit.

17. Tehnoland lūdz Pircēju ziņot par pamanāmām neprecizitātēm preces raksturojumā vai attēlā sazinoties ar klientu apkalpošanas speciālistu pa telefonu +371 67 579 579 vai elektroniski  info@tehnoland.lv

18. Sūdzību un ieteikumu gadījumos Tehnoland lūdz sazināties elektroniski atsauksme@tehnoland.lv vai telefoniski +371 67 579 579.

19. Jautājumu vai neskaidrību gadījuma Tehnoland lūdz sazināties pa telefonu +371 67 579 579  vai elektroniski info@tehnoland.lv

20. Tehnoland patur tiesības neapkalpot pasūtījumu, ja interneta veikalam neizdevas sazināties ar klientu pa viņa norādīto tālruņa numuru vai e-pasta adresi.

Vispārīgie noteikumi - lejuplādēt kā PDF

Piegāde

Garantēta ātra piegāde visā Latvijā.

Garantijas

Atgriezīsim naudu, ja nebūsi apmierināts, vai neizpildīsim to, ko solījām.

Drošība

Droši norēķini un garantēta datu drošība veicot norēķinus.

Norēķinu iespējas

Dažadi norēķināšanās veidi, no kuriem vari izvēlēties sev ērtāko.