Preču piegāde

Pasūtījumu saņemšana veikalā, Rīgā, Dzelzavas ielā 70

Darba dienās no 10:00 – 19:00

Sestdienās 10:00-18:00

Atnāc pie mums, Rīgā, Dzelzavas ielā 70, un saņem pasūtījumu bez papildus piegādes izmaksām. Maksā ar karti vai skaidrā naudā saņemot pasūtījumu, vai ar pārskaitījumu pirms pasūtījuma saņemšanas. Atceries, apmaksātu pasūtījumu var izņemt tikai persona, kuru veica pārskaitījumu uzrādot personu apliecinošu dokumentu. Ja, vēlies, lai cita persona izņem pasūtījumu, lūdzu, informē rakstiski uz i-shop@tehnoland.lv laicīgi. Juridisko personu pārstāvim nepieciešama pilnvara, lai izņemtu pasūtījumu vai var saņemt persona, kura tika norādīta kā saņēmējs veicot pasūtījumu.

Pasūtījuma saņemšana Omniva pakomātos visā Latvijā - EUR 1.99

Ērti un ātri saņem preces sev izdevīgā laikā tuvākajā pakomatā.
Piegādes cena Rīgā un visā Latvijā – EUR 1.99

“OMNIVA” piegādes NOTEIKUMI:

 • Veiciet pasūtījumu www.tehnoland.lv un piegādes veidu norādiet "OMNIVA".
 • Pakalpojums pieejams tikai privātpersonām
 • Preces apmaksas veids - priekšapmaksa
 • Preces maksimālais svars - 10 kg
 • Preces izmēra ierobežojumi (Platums x Garums x Augstums) - Lielais skapītis: 38 x 64 x 41cm; Vidējais skapītis: 38 x 64 x 19cm; Mazais skapītis: 38 x 64 x 8cm
 • Kad Jūsu pasūtītā prece tiks piegādātā norādītajā OMNIVA saņemšanas punktā, Jūs saņemsiet SMS īsziņu ar kodu, kas jāievada pakomātā. Pasūtījums jāizņem 3 dienu laikā

Preču grupas, kuras nav iespējams piegādāt uz Omniva pakomātiem

Omniva pakomātu meklētājs

Pasūtījuma saņemšana DPD “Pickup Paku punkti” visā Latvijā - EUR 1.99

Ērti un ātri saņem preces sev izdevīgā laikā tuvākajā Pickup Paku punktā.
Piegādes cena Rīgā un visā Latvijā – EUR 1.99

“DPD Pickup punkti”  piegādes NOTEIKUMI:

 • Veicot pasūtījumu www.tehnoland.lv kā piegādes veidu norādiet – uz “DPD Pickup punkti”
 • Pasūtot preces pa telefonu, lūdzu, paziņojiet operātoram par vēlamo piegades vietu ( no “DPD Pickup punktu” preču saņemšanas punktu saraksta)
 • “Pickup Paku Bode” pakas maksimālais kopgarums ir 2m; (2 platumi + 2 augstumi + garums ), kur garākā mala nevar pārsniegt 1m, bet “Pickup Paku Skapja” pakas maksimālais izmērs ir 61 x 44 x 37 cm.
 • Brīdī, kad paka tiek nogādāta “Pickup punktā”, saņemsiet SMS uz pirkuma brīdī norādīta mobilā tālruņa numuru, kurā tiks iekļauta sekojoša informācija: pakas numurs, PIN kodi, punkta nosaukums un adrese.
 • Saņemot paku “Pickup Paku Bode” punktā, jānosauc PIN kods vai jāuzrāda personu apliecinošs dokuments ( pase, ID karte vai autovadītāja apliecība), kā arī jāparakstās par pakas saņemšanu pirms tās atvēršanas.
 • Saņemt paku “Pickup Paku Bode” punktā var arī trešā persona, kura var nosaukt uz pakas redzamā saņēmēja vārdu, uzvārdu un PIN kodu, kā arī jāparakstās par pakas saņemšanu.
 • Saņemot paku “Pickup Paku Skapī”, jāievada tikai PIN kodus, saņemt paku “Pickup Paku Skapī” var jebkura persona, kura var ievadīt saņemtos PIN kodus.
 • Paku iespējams izņemt 7 kalendāro dienu laika no SMS saņemšanas brīža.
 • Pakalpojums pieejams tikai privātpersonām.
 • Preces apmaksas veids-  priekšapmaksa.

Visus jautājumus par sūtījuma saturu lūdzam adresēt www.tehnoland.lv.

DPD Pickup punktu saņemšanas punkti

Jebkura pasūtījuma saņemšana ar kurjeru norādītajā adresē un vēlamajā laikā visā Latvijā cenas no EUR 3.99

Saņem jebkura izmēra pasūtījumu norādītajā adresē visā Latvijā. Pasūtījumu iespējams apmaksāt ar pārskaitījumu pirms saņemšanas, vai apmaksāt kurjeram tikai skaidrā naudā. Ievēro – piegādes tiek veiktas darba dienas no 8:00 līdz 18:00. Pirms piegādes kurjers ar Jums sazināsies, lai vienotos par piegādes laiku. Svarīgi – preces, kuru svars pārsniedz 30 kg tiek piegādātas tikai līdz mājas (daudzdzīvokļu mājas) ardurvīm. Lūdzam šajā gadījuma pašiem parūpēties par preces ienešanu majās (uznešanu dzīvoklī).

Piegādes izmaksas iespējams precizēt sazinoties ar klientu apkalpošanas specialistu, zvanot +371 67579579 vai rakstot info@tehnoland.lv.

Līdz 30kg smagu preci piegādāsim līdz dzīvokļa durvīm. Ja preces svars pārsniedz 30 kg vai tā ir lielgabarīta prece (veļas mazgājamās mašīnas, ledusskapji u.c.), tad piegāde tiek veikta līdz kāpņu telpas ieejas durvīm.

Autoriepu piegādes maksa tiek aprēķināta pēc autoriepu daudzuma. Piegādes izmaksas: viena riepa – no 7 Eur, divas riepas – no 9 Eur, 4 riepas – no 16 Eur. Papildus informācija pie operatora.

Polikarbonāta siltumnīcu piegāde Rīgas robežās - 16.99 EUR, pārējā Latvijas teritorijā- 29.99 EUR.

Preču piegādes maksa Rīgā un Latvijā:

Preces svars Rīga Rajonu centrs Rajons
Līdz 5 kg 3.99 EUR 6.99 EUR 6.99 EUR
5,01 - 10 kg 4.99 EUR 9.99 EUR 9.99 EUR
10,01 - 25 kg 6.99 EUR 9.99 EUR 9.99 EUR
25,01 - 50 kg 10.99 EUR 19.99 EUR 19.99 EUR
50,01 - 75 kg 12.99 EUR 29.99 EUR 29.99 EUR
75,01 - 100 kg 12.99 EUR 29.99 EUR 29.99 EUR
 • Piegāde tiek nodrošināta no 1-3 darba dienām
 • Preču piegāde tiek veikta darba dienās no plkst. 08:00 līdz plkst. 18:00
 • Ne vēlāk kā 30 minūtes pirms noteiktā piegādes laika, ar Jums sazināsies mūsu kurjers.
 • Ja preces svars pārsniedz 30 kg, tad Jums pašiem būs jāparūpējas par preces nogādāšanu no kurjera transportlīdzekļa līdz dzīvokļa, mājas vai biroja durvīm.

Preču piegādes noteikumi

Pirms sākt preces pasūtīšanu, lūdzam rūpīgi izlasīt preces piegādes noteikumus.

 • Preces piegādes (izsniegšanas) brīdī ir jāveic preces ārējā iepakojuma izvērtēšana preces piegādātāja (izsniedzēja) klātbūtnē.
 • Parakstoties uz preces piegādātāja (izsniedzēja) skanēšanas ierīces un/vai līguma un/vai akta preces saņēmējam ir jāapliecina, ka prece piegādāta ar nebojātu ārējo iepakojumu.
 • Ja preces saņēmējs būs norādījis uz ārējā iepakojuma bojājumu, piegādātājs (izsniedzējs) piegādes (izsniegšanas) brīdī sastādīs bojājumu aktu un, piegādātās preces bojājumu fakts konstatēšanas brīdī saņēmēja klātbūtnē tiks novērtēts, kā arī uzreiz tiks pārbaudīts, vai ir bojāts arī sūtījuma saturs. Iegūtā informācija tiks atzīmēta bojājumu aktā.
 • Ja preces saņēmējs preces piegādes (izsniegšanas) brīdī nebūs novērtējis preces un tās iesaiņojuma ārējo izskatu, bet būs parakstījies par preces kvalitatīvu piegādi, vēlāk iesniegtās preces iepakojuma un /vai satura bojājumu fotogrāfijas netiks uzskatītas par pietiekamu pierādījumu pamatu tam, ka bojājums radies piegādātāja (izsniedzēja) apstrādes laikā un piegādātāja (izsniedzēja) atbildība netiks tik viennozīmīgi akceptēta.

Piegāde

Garantēta ātra piegāde visā Latvijā.

Garantijas

Atgriezīsim naudu, ja nebūsi apmierināts, vai neizpildīsim to, ko solījām.

Drošība

Droši norēķini un garantēta datu drošiba veicot norēķinus.

Norēķinu iespējas

Dažadi norēķināšanās veidi, no kuriem vari izvēlēties sev ērtāko.