LV RU

Blogs

TV, Audio, Spēļu konsoles

Lielākoties katrā mājā televizors ir dzīvojamās istabas centrs, kas darba dienu rītos atdzīvina mājokli un brīvdienu vakaros apvieno ģimeni, lai kopīgi noskatītos jaunāko grāvēju. Tieši tāpēc atrast ĪSTO televizoru ir īpaši svarīgi. SMART TV televizori ir viedtālruņa attālie brālēni, kas TV skatīšanos paceļ pavisam citā līmenī. No klasiskajiem televizoriem SMART TV atšķir iespēja pieslēgties internetam, lai tu varētu baudīt ne tikai esošos TV kanālus, bet arī sērfot internetā, spēlēt spēles un skatīties filmas un seriālus internetā. Lai televizora skatīšanās pieredzi padarītu vēl baudāmāku, savā SMART TV tu vari izmantot gan interneta pārlūku, gan populārākās lietotnes, ko esi jau iemīļojis savā mobilajā telefonā un datorā. Vienkārši izsakoties, Android TV ir izstrādāts, lai Tu spētu baudīt sava telefona funkcijas televizorā. Tas nenozimē, ka saņemsi zvanus izmantojot televizoru, taču varēsi izmantot navigācijas ērtumu, piekļuvi saviem izklaides kanāliem un lietotnēm , un , vienkārši , baudīt interaktivitāti. Tas viss , lai televizors būtu "gudrs"  un tā interfeiss viegli pārvaldāms. Tas piedāvā balss vadību un ļauj Tev kontrolēt citas Android ierīces,piemēram, Android tālruni un viedpulksteni. Ieliektie ekrāni iekaroja tirgu salīdzinoši nesen un to galvenā misija bija nodrošināt "iespaidīgu" pieredzi paplašinot robežas skatīšanās laikā. Līdzīgi kā kinoteātros, kur ir labas un ne tik labas sēdvietas, arī mājās skatoties TV mēs saskaramies ar labāku redzamību un sliktāku. Optimālā pozīcija kvalitatīvai redzamībai ir centrs televizora priekšā. Ražotāji uzstāj, ka izliekta ekrāna televizori atrisina šo problēmu, nodrošinot  lielāku diapazonu kvalitatīvai redzamībai un piedāvājot minimālu trpecveida izkropļojumu salīdzinājumā ar plakanajiem erkāniem. 4K, kas pazīstams arī kā Ultra HD un tā izšķirtspēja ir 3840 x 2160 pikseļi. Tas ir četras reizes vairāk nekā 1920 x 1080 pikseļi, ko sastopam Full HD televizorā. Šāda izšķirtspēja ļauj mums saskatīt sīkāk un detalizētāk struktūru. Attēls kļūst vēl skaidrāks.

2018-08-27

Mūsdienu tehnoloģiju laikmetā ir grūti sastapt bērnu, īpaši skolēnu, kam nav viedtālruņa vai planšetdatora.

2018-02-19

Kad esat jauna televizora meklējumos, gaidāt “wow” efektu.Un, ņemot vērā visus jaunākos sasniegumus televīzijas tehnoloģijās, izvēle var reizēm būt apgrūtinoša un milzīga.

2018-02-19

Jaunajā Apple TV 4K ar tvOS 11 filmas un TV šovus var skatīties 4K HDR formātā.

2018-02-16

Lielākoties katrā mājā televizors ir dzīvojamās istabas centrs, kas darba dienu rītos atdzīvina mājokli un brīvdienu vakaros apvieno ģimeni.

2018-02-08

Mēs esam pārliecināti, ka ikviens ir tiesīgs uzzināt par atsevišķām sastāvdaļām, kas kopā veido perfektu austiņu pāri

2018-01-18

Iepirkšanās interneta veikalā ir kas vairāk kā “pirkums viena klikšķa attālumā” – mums tā ir draudzība.

2018-01-13

Vienkāršs veids, kā uzlabot televizora skaņas kvalitāti – “Soundbar”.

2017-07-04

Dzer svaigi spiestas sulas! Tās attīra tavu organismu, īpaši, pēc fiziski smaga darba.

Tehnoziņas:

Tehnoziņas:

Piegāde

Garantēta ātra piegāde visā Latvijā.

Garantijas

Atgriezīsim naudu, ja nebūsi apmierināts, vai neizpildīsim to, ko solījām.

Drošība

Droši norēķini un garantēta datu drošība veicot norēķinus.