LV RU

Blogs

Putekļu sūcēju Roborock un Mi Robot salīdzinājums

08/08/2018

Xiaomi ir prezentējuši jauno robotu putekļu sūcēju Roborock S50. Tā ir portatīva un gudra sadzīves ierīce, kas kļūs par izcilu palīgu mājas tīrīšanā. Iepriekšējam modelim, Mi Robot, piemīt vairākas funkcijas, kas padara to par vislabāko cenu diapazonā, bet jaunais modelis padarīja mūs trakus pateicoties visām uzlabotajām funkcijām.

 

Sāksim ar dizainu un ārējo izskatu

“Galva” pārvietojas no vāka augšpuses uz centru. Turklāt otrajai versijai ir trīs pogas: punkta tīrīšanas režīms, mājas un uzlādēšana. Tas ir tas pats minimālistisks dizains, kurš nedaudz atšķiras no iepriekšējā.

Sūkšanas jauda / darbības laiks

 • Jaunās paaudzes putekļu sūcējs strādā 2.5 stundas, tāpat kā iepriekšējais robots, tikai sūkšanas jauda ir palielinājusies no 1800 Pa līdz 2000 Pa.
 • Roborock tagad var tīrīt grīdu un šajā režīmā tas strādā apmtuveni 45-60 minūtes, kas padara to piemērotu jebkurai virsmai.

 

 

Tehnoloģijas, ko izmanto Xiaomi

 • Aprīkots ar 13 sensoriem, ieskaitot LDS, kas palīdz robotam neietriekties mēbelēs, ļauj izvairīties no kritumiem un turēties no sienas 10 mm attālumā.
 • Jaunā funkcija – “ paklāju identifikācija” (ir tikai Roborock) – kad ierīce atpazīst paklāju, tas ieslēdz maksimālo tīrīšanas režīmu, bet pabeidzot robots atgriežas parastajā režīmā.
 • Spēja pārvarēt šķēršļus līdz 2cm augstumā.
 • “Pārlāde un atjaunošana” funkcija ļauj ierīcei atgriezties pie darba pēc uzlādes, ja akumulators izlādējies, un robots nepaspēja pabeigt savu darbu.
 • Kamēr Mi Robot ir aprīkots ar parasto HEPA filtru, jaunajam putekļu sūcējam ir mazgājošais. Tā nav tik liela atšķirība, bet noteikti ir piemērots cilvēkiem, kas cieš no astmas un alerģijas.
 • Aizmirstiet par sapiņķerētiem matiem, jo jaunais MiJia Roborock ir pielāgots tā,  lai novērstu matu aizķeršanos motorā, riteņos, sānu sukā un apakšējā sukā. Nekas īpašs, bet jebkurš vēlētos mazāk domāt par tādām lietām, vai ne?
 • Spiediena sensors palīdz Roborock izvairīties no teritorijām, pret kurām tas saduras ar “galvu”.
 • Jaunās paaudzes putekļu sūcējam piemīt lielāka sūkšanas jauda, nekā Mi Robot, tas aprīkots ar slēgtu klusu kokvilnu un porainu gaisa sietu, kas padara to mierīgāku, trokšņa līmenis ir tikai 54-67 Db, salīdzinot ar pirmās paaudzes robotu 61-72 Db.
 • Ar Mijia pielikuma un viedtālruņa palīdzību Jūs varēsiet izveidot virtuālās sienas, virzīt robotu tīrīt konkrētu teritoriju, uzstādīt grafiku un tīrīšanas laiku vairākas reizes dienā un daudzas citas interesantas lietas.

 

Trīs procesori, kas atrodas robotā, kontrolē to kustības reālajā laikā. Jaunā “Mijia” mobilā aplikācija sinhronizējas ar Roborock, lai Jūs varētu redzēt mājas karti un varētu viegli virzīt robotu vajadzīgajā vietā, zīmējot speciālo kartes teritoriju savā telefonā. Robots putekļu sūcējs var attīrīt noteiktu Jūsu mājas teritoriju, faktiski neizmantojot virtuālās sienas vai to bloķējot. Jūs arī varat virzīt robotu putekļu sūcēju vajadzīgajā vietā, uzliekot savā ekrānā marķieri, un tas ies uz mērķi.

Pielikums “Mijia” ļauj izsekot tīrīšanas procesu, plānot tīrīšanas laiku par vairākas reizes dienā, izveidojot virtuālās sienas, atjaunojot tās līdz jaunajai versijai un izvēlēties vārdu savam jaunajam draugam. Izsekojiet visu procesu un pārvaldiet savu robotu, pat tad, kad Jūs esat ārpus mājas.

 

Putekļu sūcējs Xiaomi Robot 2 – mazgā un attīra grīdas

Otrās paaudzes Xiaomi – tas ir divi vienā. Tas mazgā un attīra grīdas, kā arī savāc putekļus, absorbējot netīro ūdeni, kas padara to ideālu parketa grīdām un paklāju virsmām. Iebūvēts bionisks filtrs absorbē ūdeni, saglabājot pietiekošu daudzumu ūdens uz mikrofibras. Kad robots pārstāj darboties, tāpat pārstāj pilināt arī ūdens. Ūdens tvertne ir projektēta tā, lai to varētu viegli uzstādīt ierīces lejasdaļā. Pamat V-veidīga birste ar sariņiem (rotācijas ātrums 1350 apgriezieni minūtē) papildus sānu sukai, kas ir Z formā (rotācijas ātrums 330 apgriezieni minūtē) sniedz maksimāli efektīvu tīrīšanu. Intelektuālā sistēma pati kontrolē ūdeni.

 

 

Kāpēc Jums jāiegādājas jaunais robots putekļu sūcējs MiJia Roborock no Xiaomi?

Ir daudz iemeslu, lai iegādātos jauno Roborock. Jaudīgs motors sniedz dziļu tīrīšanu visu veidu paklājumu virsmām. Šīs dizains padara jauno robotu putekļu sūcēju no Xiaomi ideālu mājdzīvnieku īpašniekiem. Tāpat robots ir aprīkots ar akumulatora ietilpību 5200 Mah, kas strādā no vienas uzlādes līdz 2.5 stundām.

Pateicoties SLAM algoritmam un Laser Distance Sensor tas atspoguļo vairāku istabu tīrīšanas zonu un patstāvīgi izvēlas visefektīvāko tīrīšanas veidu. Xiaomi jaunākais robotu putekļsūcējs kopā ar viedo navigāciju piedāvā paklāja identifikāciju, kas palīdz ierīcei atpazīt paklāju un patstāvīgi ieslēgt maksimālās tīrīšanas režīmu. Un pēdējais, bet ne mazāk svarīgs: jaunais MiJia pielikums – lieliska aplikācija, lai virzītu visu darbības procesu. Tātad, ja Jūs vēlaties nopirkt robotu putekļu sūcēju, padomājiet par otras paaudzes Xiaomi Roborock.

 

Xiaomi Roborock pret Xiaomi Mi Robot

  Mi Robot  MiJiaRoborock

Sūkšanas jauda

1800 Pa      2000 Pa
Darbības laiks stundas  2,5 stundas  2,5 stundas
Akumulators 5200 mAh 5200 mAh
Troksnis (min/maks) 61 – 72 Db  54 – 67 Db
Putekļu savācējs  420 ml   480 ml
Ūdens tvertne  nav 100 ml
Tīrīšanas funkcija  nav ir
Infrasarkanais sensors  ir ir
Kartēšanas funkcija ir ir
Virtuālās sienas  nav ir
Sensori  12 13
Lietotnes  Mi Home Improved MiJia
Filtrs HEPA  Mazgājamais HEPA
Svars kg 3.8 3.5
Augstums cm  9.6 9.65
Platums cm 34.5 35
Garums cm 34.5 35.3
Paklāju identifikācija  nav ir
Barjeras augstums cm 1.5 2
Gumijots buferis nav 2mm
Aksesuāri

Uzlādējamā bāze,

adapteris,

tīrīšanas suka

Uzlādējamā bāze,

kabelis uzlādei,

mops, ūdens tvertne, 

tīrīšanas suka 

 

Putekļu sūcējs Xiaomi MiJia Roborock Robot Vacuum Cleaner 2 (White)

489.00

 

Saistītie raksti:

Saistītie raksti:

Piegāde

Garantēta ātra piegāde visā Latvijā.

Garantijas

Atgriezīsim naudu, ja nebūsi apmierināts, vai neizpildīsim to, ko solījām.

Drošība

Droši norēķini un garantēta datu drošība veicot norēķinus.