LV RU

Blogs

TEHNOdraugi dzīvnieku patversmē "Ulubele"

21/06/201828.aprīlī, TEHNOdraugi bija ciemos pie mūsu četrkājainajiem draugiem, dzīvnieku patvērsmē "Ulubele". Šī bija mūsu otrā patversmes apciemošana, aprīļa talkas ietvaros. Arī pagājušogad bijām ciemos pie dzīvniekiem un uzkopām viņu mājas. Aprīļa talka ir lielisks veids, kā padarīt mūsu apkārtni skaistāku, zaļāku un patīkamāku priekš sevis pašiem. Šogad talkā piedalījās krietni mazāk brīvprātīgo nekā pagājušajā gadā, taču tas rosināja mūs darboties vēl čaklāk un sakopt pēc iespējas vairāk teritorijas. Tā pat kā pērn, tā arī šogad mēs dalijāmies grupās un katrai grupai bija atvēlēts kāds uzdevums.

 

Puiši veica smagākos darbos - tīrīja ārā suņu voljērus, skaldīja malku, laboja voljērus, ja tas bija nepieciešams, un izveda atkritumus.

Savukārt meitenes palīdzēja ar logu mazgāšanu, vecāku suņu voljēru mazgāšānu, iekštelpu uzkopšanu, pusdienu pagatavošanu un jaunu segu sagādāšanu suņiem.

 

Atpūtas brīdī, varējam pastaigāt pa pašu patversmi un apskatīt mūsu četrkājainos draugus. Šajā patversmē pašlaik uzturas ap 420 dzīvniekiem  - 200 suņiem un 220 kaķiem.

Suņi ir ļoti dažādos vecumos, ir gan jauni suņi (kucēni), gan arī pavisam veci, kas dzīvo atsevišķos voljēros, paši Ulubeles darbinieki šos voljērus sauc par pansionātu.

 

Patversmē uzturās arī suņi, pie kuriem apmeklētājus nelaiž, jo tie var būt izteikti agresīvi. Ar šiem suņiem strādā kinologi un māca šiem dzīvniekiem uzticēties cilvēkiem no jauna. 

Arī šogad bija iespēja iziet pastaigā ar suņiem. Pastaigāties gājām ar trīs suņiem, no kuriem viens jau bija "opītis" un divi jauni suņi. 

 

Kā pienākas pēc čakli padarīta darba, mēs ēdam gardas pusdienas, ko paši arī bijām sagatavojuši. Meitenes uzvārīja gardu zupu un puiši iekurināja ugunskuru, kur cepām desiņas.

Neskatoties uz apmākušos laiku, tas netraucēja labi pavadīt laiku un izbaudīt to pie dzīvniekiem, kas tik ļoti lolo pēc mīlestības un rūpēm. 

 

Saistītie raksti:

Saistītie raksti:

Piegāde

Garantēta ātra piegāde visā Latvijā.

Garantijas

Atgriezīsim naudu, ja nebūsi apmierināts, vai neizpildīsim to, ko solījām.

Drošība

Droši norēķini un garantēta datu drošība veicot norēķinus.