LV RU

Blogs

Samsung Galaxy S9 un S9+

02/03/2018

 

 

 

Kamera

 

Spilgti attēli kā dienasgaismā, tā arī naktī.

Kamera ar divkāršu atvērumu, spēj automātiski pārslēgties starp dažādiem apgaismojuma apstākļiem, kas ļauj uzņemt lielisku attēlus gan dienā, gan naktī. Objektīvs automātiski pielāgojas apkārtējam apgaismojumam, gluži kā cilvēku acis.

*Atkarībā no apgaismojuma apstākļiem, kamera automātiski pārslēdzas starp režīmiem: F1.5 un F2.4.

 

 

 

F1.5. – attēlu uzņemšanai naktī. Objektīvs automātiski atveras, lai pievilktu vairāk gaismas.

 

F2.4. – attēlu uzņemšanai dienā. Objektīvs automātiski saraujās, lai uzņemtu skaidru un spilgtu fotogrāfiju.

 

Īpašs palēninājums

Īpaši lēnajā fotogrāfēšanas režīmā ir iespēja ierakstīt video ar neticamu ātrumu: 960 kadri sekundē. Tagad, vari parādīt savu režisora talantu, pievienojot savam video īpašā palēninājuma kadrus, izceļot kādu īpašu mirkli. Palēninājums atbalsta HD izšķirstpēju, video ierakstās ar ierobežojumu līdz 20 kadriem. Papildus, savu video vari uzreiz rediģēt, pievienojot tam mūziku, vienkārši izvēloties kādu no piedāvātajām vai ielādēt. Tā pat, ir iespēja uztaisīt video GIF formātā ar ieciklošanās variantiem: atpakaļvirzienā, parasto vai mainīgo, taču mūziku šāda veida video pievienot nav iespējams.

Savu īpašā palēninājuma video, vari pievienot kā fona bildi uz bloķēšanas ekrāna.

OIS

OIS – optiskā attēla stabilizācija, kas palīdz uzņemt skaidras un spilgtas fotogrāfijas braucot pa grubuļainu un nelīdzenu ceļu. OIS izlabos drebošu roku efektu.

Google Photos

Neierobežots atmiņas daudzums. Iespēja saglabāt savus attēlus un video (arī īpaši palēninātos) augstā kvalitāte, izmantojot Google Photos. Tavas atmiņas tiks automātiski ogranizētas, tādēļ vienmēr būs iespēja tās atri atrast un padalīties ar tām.

 

 

 

Dizains

 

Neierobežots ekrāns

Gludas un noapaļotas korpusa līnijas nodrošina viedtālruņa ērtu izmantošanu, arī turot to vienā plaukstā. Izliektais ekrāns no abām pusēm, rada iespaidu par neierobežotu ekrānu.

Infinity Display – bezietvaraekrāns, kura priekšējais stikls sedz visu telefona priekšpusi. Galaxy S9 ekrāna izmērs ir 5.8”, Galaxy S9+ ekrāna izmērs ir 6.2”. Ekrāna izmēru mēra, neņomēt vērā stūru noapaļojumu.

Uzlabots attēlu kontrasts.

Izcila attēlu kvalitāte, neskatoties uz to, kur atrodies. Iespēja baudīt fotogrāfiju un videoklipu skatīšanos, pateicoties uzlabotajam kontrastam. Ekrāns joprojām paliek tik pat skaidrs, pat spilgtā un saulainā dienas gaismā.

Aizmugurēja korpusa dizains

Gludas un noapaļotās malas nodrošina ērtu izmantošanu arī vienā rokā, kamera iegremdēta korpusa azimugurē tā, ka virsma paliek tik pat gluda. Pateicoties tam, ka pirkstu nospieduma sensors atrodas ergonomiski  aizmugurē, atbloķēt viedtālruni ir iespēja ar vienu kustību.

 

 

Paplašinātā realitāte

Animētā kopija

Jaunajā Galaxy S9 var izveidot savu animēto kopiju, vienkārši, uztaisot selfiju. Dalies ar emocijām ar saviem draugiem, izmantojot personalizētu emodži. Tu, vari izveidot maksimāli līdzīgu sev kopiju, veidojot savam emodži frizūru un izvēloties apģērbu. Tā pat, var ierakstīt video ar savu personalizēto emodži, kas atkārtos darbības un balsi.

 

 

Veikstpēja

 

Stereo skaļruņi no AKG

Pateicoties stereo skaļruņiem no ražotāja AKG, ir iespēja izbaudīt skaļu un tajā pašā laikā tīru skaņu, kas ir 1.4 reizes jaudīgāka nekā iepriekšējos Galaxy viedtālruņos.

Dolby Atmos

Spilgta telpiska skaņa. Dolby Atmos tā ir jauna skaņas dimensija, tā ieskauj ar tīsdimensiju skaņu, līdzīgi kā kinoteātrī.

Samsung Knox

Droša datu aizsardzība. Ir iespējams aizsargāt datus un informāciju ar Samsung Knox sistēmas palīdzību, kas ir iebūvēta Galaxy S9 un S9+. Tas ko piedāvā šī sistēma ir: ielaušanās aizsardzība, drošas lejuplādes, Android lietotņu drošības uzlabojumi.

 

 

Intelektuālā identifikācija

Jaunā tehnoloģija, kas palīdz momentāli atbloķēt telefonu ar sejas atpazīšanas un acs skenēšanas funkciju. Viedtālrunis automātiski izvelās optimālo identificēšanas veidu, atkarībā no situācijas un apkārtejā apgaismojuma: sejas atpazīšana vai acs skenēšana. Ir vairākas iespējas, ko izmantot, lai atbloķētu savu tālruni: acs skenēšana, sejas atpazīšana, figūru zīmēšana, pirksta nospiedums, paroles ievadīšana – atliek tik izvelēties sev piemēroto variantu.  

Aizsardzība no putekļiem un ūdens

Vairs nav jābaidās no lietus, IP68 aizsardzības klase ļauj sarakstīties ar draugiem, zvanīt un fotogrāfēt arī stipra lietus laikā. IP68 ūdensizturības klase iztur viedtālruņa iegremdēšanu ūdenī 30 minūtes līdz 1.5 m dziļumā.

Bezvadu uzlāde

Vairs nav nepieciešami paplidus vadi, tagad var vienkārši novietot savu viedtālruni uz bezvadu lādētāja. Bez tam, tālruni uz lādētāja novieto tā, lai tas netracētu rakstīt ziņas, sērfot internetā un skatīties video. Bezvadu lādētajs, adapteris un strāvas vads nopērkās atsevišķi.

Paplašināta atmiņa

Ja nepieciešama papildus atmiņa attēliem, video failiem vai mūzikai, vienkārši jāievieto microSD karte, papildinot atmiņu līdz pat 400 GB.

Wi-Fi un LTE

Pateicoties LTE tehnloģijai, ielādes ātrums tagad sasniedz 1.2 GB/sek, kas ļauj ātri ielādēt failus un skatīties tiešraides bez aizķeršanās. Taču ielādes ātrums vai mainītes, atkarībā no valsts un operatora.

Saistītie raksti:

Saistītie raksti:

Piegāde

Garantēta ātra piegāde visā Latvijā.

Garantijas

Atgriezīsim naudu, ja nebūsi apmierināts, vai neizpildīsim to, ko solījām.

Drošība

Droši norēķini un garantēta datu drošība veicot norēķinus.